Zimné záhrady a pergoly

 

01

 NOVÝ PRIESTOR PRE RELAX A ZÁBAVU

SEZÓNNE ZIMNÉ ZÁHRADY

* tepelno-izolačné vlastnosti
* optické zväčšenie priestoru
* celoročné užívanie zaskleného priestoru

PERGOLY

* ochrana pred dažďom a ostrým slnkom
* romantický exteriérový prvok
* viac priestoru na relax

 

 Tepelne izolované zimné záhrady je možné využívať ako obytnú plochu domu počas celého kalendárneho roka. Na ich stavbu používame systém tepelne izolovaných hliníkových zimných profilov MBWG60 od spoločnosti Aluprof, ktoré sú tiež vhodné pre verandy, záhradné domy a pod. Ponúkame vám voliteľné riešenie zastrešenia: jednosklo, dvojsklo, bezpečnostné dvojsklo alebo nerozbitný polykarbonát.

AKTUÁLNE V PONUKE

 02

ROBUST - Nenáročná na údržbu

  Hliníkové pergoly kladú nízke nároky na údržbu a majú takmer neobmedzenú životnosť. Sú kotvené na stenu domu s možnosťou obvodového zasklenia. Model Stabil EASY má zastrešenie z polykarbonátu, modely Stabil GLASS sú zastrešené bezpečnostným kaleným sklom. Oba modely je možné využívať ako moderné pergoly alebo garážové státia.

 

 03

SAMONOSNÁ PERGOLA

  Samonosná hliníková pergola nevyžaduje kotvenie do steny, prakticky ju umiestnite kam budete chcieť, či už ako samostatnú terasu, do záhrady, prípadne ju môžete využiť ako garážové státie pre auto. Hliníkové pergoly Robust majú zastrešenie z polykarbonátu alebo z bezpečnostného skla 3.3.1. Hrúbku skla určuje konštrukčné prevedenie pergoly. Oba modely možno zaskliť po celom obvode našimi zasklievacími modulmi, vďaka čomu budú uzatvárateľné.

 

Fotogaléria: