Zasklenie balkónov

 

01

 VIAC KOMFORTU, VÄČŠÍ PRIESTOR,
NIŽŠIE VYKUROVACIE NÁKLADY

- tepelno-izolačné vlastnosti

- väčšie úspory za vykurovanie

- chráni pred vetrom, dažďom a prachom

- väčší obytný priestor

 

 SYSTÉMY V PONUKE

 02

RÁMOVÝ SYSTÉM

   Systém sa skladá z rámu a výplne na dvoj, troj a štvorradových, obojstranne pohyblivých koľajnicových systémoch. Nerezové pojazdové kladky sa vyznačujú dlhou životnosťou. Rámy sú vyrobené z hliníka, utesnené mohérovým tesnením. Výplň tvorí sklo alebo polykarbonát s hrúbkou 4–10 mm, vytesnený silikónovým zasklievacím profilom alebo tmelom. Pre bočné zasklenie sa používa dvojradový systém alebo fix–rám s možnosťou výberu rôznych čírych, matných a nepriehľadných skiel.

 

 03

BEZRÁMOVÝ POSUVNÝ SYSTÉM

   Systém sa skladá zo spodného rámu a výplne na dvoj, troj a štvorradových, obojstranne pohyblivých koľajnicových systémoch. Nerezové pojazdové kladky sa vyznačujú dlhou životnosťou. Spodné vodiace rámy sú vyrobené z hliníka a utesnené silikónom, ktorý chráni vnútorný priestor pred vonkajšími vplyvmi. Výplň tvorí 6 mm kalené a 10 mm bezpečnostné sklo. Pre bočné presklenie sa používa dvojradový systém.

 

 04

BEZRÁMOVÝ OTOČNÝ SYSTÉM

  Bezrámový otočný zasklievací systém z číreho, bezpečnostného, 6 mm skla a vodiacich hliníkových profilov určený na zasklenie lodžií, balkónov a výklenkov. Systém garantuje minimalizáciu tepelných strát, ochranu proti vplyvom nepriaznivého počasia, hluku, prachu a exhaláciám.

 

 05

SYSTÉM EXCELENT

   Systém bezrámového zasklenia sa pohybuje po spodnej dráhe, čím je zabezpečená funkčnosť, jednoduchá a bezpečná montáž. Upevnenie vrchnej koľajnice sa môže realizovať v akomkoľvek type stropu. Systém nepoužíva žiadne kladky ani ložiská, jeho funkčnosť je zabezpečená posuvným systémom po klzných lištách, vďaka čomu má systém oveľa menej komponentov podliehajúcich opotrebovaniu a nevyžaduje prakticky žiadnu údržbu. Produkt sa vyznačuje vysokou estetikou, adaptabilnosťou a univerzálnosťou. Dokáže sa prispôsobiť akémukoľvek druhu terasy alebo balkónu a možno ním posúvať v rôznych smeroch a uhloch. V parametroch bezpečnosti a vodotesnosti patrí k najlepším na trhu. Systém je možné dodať s hrúbkou skla 6 mm pre klasické balkónové zasklenia alebo s hrúbkou 10 mm pre terasy, zimné záhrady a prístrešky.

 

Fotogaléria: